Elektrokoloběžka AERIUM COASTA L9 700W Dual černá

Elektrokoloběžka AERIUM L9 700W Dual černá

Hledáte cenově dostupnou, a přitom výkonnou elektrokoloběžku? AERUIM L9 je velmi praktická elektrokoloběžka, které splňuje všechny tyto požadavky a doplňuje je svým velice jednoduchým ale zároveň pěkným designem.

Elektrokoloběžka AERIUM L9 je designová koloběžka, kterou lze jednoduše složit v jednom kroku. V složeném stavu se poté snadno přenáší a nezabírá tolik prostoru. Nabízí dojezd až 50 km, je vybavena dvojitým bezpečnostním brzdovým systémem a díky vysoce svítivém LED světlu zajistí bezpečnou jízdu ve tmě.

Elektrokoloběžka má také barevný inteligentní displej, který se nachází u řídítek. Tento displej zobrazuje informace o vaší jízdě viditelně i na slunci, a je navíc odolný větru i dešti.

Elektrokoloběžka AERIUM L9 je ideální prostředek na cestu do práce, školy či na výlet. Dva jízdní režimy splní vaše nejrůznější cestovní požadavky - první režim omezuje maximální rychlost na 15 km/h a druhý režim nabízí maximální rychlost až 31 km/h.

SNADNÉ SKLÁDÁNÍ

Jednoduché složení v jednom kroku a poté snadné uložení v kanceláři, doma. Bezproblémově se dostanete do metra či autobusu.

VYSOCE VÝKONNÝ MOTOR

Elektrokoloběžka je vybavena dvěma elektromotory dohromady o výkonu až 700 W, který zajistí silnou stabilitu a také se vypořádá s jakýmkoliv terénem.

LEHKÁ KONSTRUKCE

Rám elektrokoloběžky je ze slitiny hliníku, díky čemuž je koloběžka lehká a odolná.

POHODLNÉ NABÍJENÍ

Při používání elektrokoloběžky určitě oceníte velmi rychlé nabíjení baterie. Díky tomu bude koloběžka během krátké chvíle připravena k dalšímu použití.

Dodání 2-3 pracovní dny

18 999,00 Kč