Městské elektrokolo MAYO - E-MTB 26" e-KING

Doprava 4-8 dní

Velikost: 18"

Barva: černá


MTB bicykl s pomocným elektrickým motorem standartně osazeným v zadním náboji a akumulátorem v zadním nosiči. Dojezd bicyklu je 20-60 km na jedno nabití, má tři stupně podpory motoru s ovládáním na řídítkách, Li-Ion akumulátor 36V/10,4Ah a max. rychlost 25km/h.

Bicykl je osazený řadícím systémem SHIMANO ALTUS s 21 převody, V-Brake brzdami a kompletně vybavený na pozemní komunikace (blatníky, LED osvětlení). Umožňuje jízdu na cestách, ale i v lehčím horském terénu, kde poskytne nezapomenutelné zážitky z přírody i lidem se slabší tělesnou kondicí.
K elektrobicyklu je možné doobjednat funkci START-UP asistent, která umožňuje pohon bicyklu do 6km/h i bez otáčení pedálů, aktivuje se jednoduchým stlačením tlačítka na ovládacím panelu a umožňuje pohodlný rozběh bicyklu a pomoc při tlačení bicyklu do strmého kopce.
Bicykl vyhovuje normě STN EN 15 194: 2017, tzn. že je možné ho provozovat na pozemních komunikacích bez potřeby řidičského oprávnění a jakýchkoliv jiných dokladů. Ovládání bicyklu je velmi jednoduché, jakmile začne jezdec otáčet pedály směrem vpřed, pohybový sensor spustí motor a podle nastaveného stupně podpory dávkuje energii do motoru, čím jezdcovi výrazně pomáhá při jízdě. Po rovině je možné udržovat bicykl v jízdě jen pomalým otáčením pedálů. Max. rychlost se dá ovlivnit nastavením vhodného stupně podpory od cca 15km/h až do max. rychlosti v třech stupních. Při jízdě do kopce elektropohon výrazně jezdcovi pomáhá překonat stoupání, při vetších stoupáních je však potřebné dodávat energii šlapáním do pedálů, i když ve výrazně menší míře, než na běžném bicyklu. Dojezd bicyklu závisí na více faktorech a to např. výškového profilu tratě, hmotnosti jezdce a jeho podpory, nastaveného stupně podpory motoru, povětrnostních podmínek a pod. Bicykl není vhodné používat na mokré vozovce a když prší, nebo v sněhové kalamitě.
Akumulátor se nabíjí dodávanou automatickou nabíječkou 42V/3A. V případě dlouhodobého uskladnění akumulátoru bez používání je potřebné ho nabít jen na cca 50-60% kapacity a udržovat ho v teplotním rozsahu 15-20°C.
K ceně je účtovaný recyklační poplatok /RP/

Doprava 4-8 pracovních dní.

24 990,00 Kč